kosmetika:Osobní stránka na adrese: highcare.firemni-web.cz

kosmetika

kosmetika
Základní kosmetické ošetření

Pokud se rozhodnete vyzkoušet kosmetické ošetření i v té nejzákladnější podobě, měly by jste se dozvědět spoustu informací o vaší pokožce a jak správně o ní pečovat. U nás kosmetické ošetření začíná stanovením kosmetické anamnézy, což je určení typu pokožky. Následně pod tak zvanou kosmetickou lupou, která zvětšuje pohled až 5 x a poté doporučíme vhodné ošetření klientce, právě dle typu pleti a stavu pokožky. Vidíme jak je pleť hydratovaná, či ochablá a jiné nedostatky.


Začínáme s povrchovým čištěním pleti, což je vlastně prosté odlíčení pleťovým mlékem a pleťovou vodou. Tento základ je bohužel v běžném životě velmi důležitý, ale často zanedbávaný. Pouze tak se pokožka zbaví nečistot, které se do kůže dostávají z ovzduší, ale i make upu. Poté se kosmetička zaměří na oční okolí, kde upraví obočí do tvaru vhodného pro váš obličej. Pokud obočí či řasy jsou nevýrazné, lze to napravit nabarvením. Pak na přání klientky proveseme epilaci nežádoucích chloupků.

Dále následuje masáž, většinou se aplikují klasické masáže obličeje a krku,popř. dekoltu, my navíc provádíme mikromasáž očního okolí, nebo hydraliftingovou masáž obličeje olejíčky nebo masážním kolagenem. Jakmile se pleť a obličejové svalstvo uvolní , následuje napářka, která je nesmírně důležitá ke změkčení a následné přípravě pleti před hloubkovým čištěním. Během čištění pleti používáme také různé přístroje, které nahradily tradiční peelingy. Odstraňujeme poslední vrstvu pokožky, vrstvu rohovou, odumřelé buňky. Tak si zrychlujeme proces samočištění pleti a následné přípravky se dostávají hlouběji do pokožky. Po hloubkovém čištění pleti následuje pleťová maska, která je zvolená pro daný typ pleti. Kosmetické ošetření zakončujeme nanesením vhodného přípravku pro vaši pleť.