Bodystar:Osobní stránka na adrese: highcare.firemni-web.cz

Bodystar

Lipolýza – zeštíhlení a vytvarování postavy

Bodystar
Lipolýza – zeštíhlení a vytvarování postavy

Bodystar je skutečným univerzálním přístrojem, je účinný při ošetření celulitidy i lokální obezity, vhodný pro formování postavy nebo pro relaxační elektromasáž celého těla – se svým rozsáhlým využitím bude vysoce prospěšně sloužit Vám i Vašim zákazníkům.

Za Bodystarem stojí dlouhá a úspěšná výzkumná tradice. Již v roce 1988 představila firma WEYERGANS první počítač použitelný při ošetřeních, Octopuss®, s pomocí kterého se dali provádět veškeré metody elektrokosmetické fyzioterapie. Octopuss® poskytl terapeutům množství léčebných metod. Z nejlepších léčebných programů pak sestavili nový přístroj – Bodystar.

Možnosti jeho využití jsou široké. Je bezpochyby jedničkou při ošetření nepěkných „jezdeckých kalhot“ a celulitidy. Princip je následující: k rozkladu podkožního tuku – tzv. LIPOLÝZE – běžně dochází pomocí působení enzymů. Díky Bodystaru a jeho jemnému proudu se může uskutečnit tento proces zvenčí. Přesně regulovaný proud je aplikován jemnými jehlami anebo speciálními elektrodami. A menší i větší dolíčky se ztrácejí a pokožka vypadá opět pevná a zdravá.

Dalším vrcholem Bodystaru je ISOTONE – tzv. isotonní program, kterým se zpevňuje poprsí, břicho a hýždě. Speciální samolepící elektrody se jednoduše nalepí na partie těla, které chceme ošetřit a začne se s terapií, která trvá 15 až 30 minut, čas závisí od části těla, kterou ošetřujeme. Během tohoto času se Vaši zákazníci příjemně uvolní, protože veškerou práci za ně vykonává elektrický proud. Doporučujeme provádět ošetření Bodystarem na začátku jako kúru (2x týdně – dohromady 7-12 ošetření). Isotone – cílené napínání speciálním proudem.

Program POLYSHAPE sází při regeneraci a napínání podkožního vaziva na specifické schopnosti různých proudových impulsů. WEYERGANS jako první firma na světě zavedla inovativní postup ošetření využitím rozličných proudových impulsů zároveň, jako např. sinusového, pravoúhlého a exponenciálního průběhu proudu. Zvýší se tak aktivace ionové výměny ve vazivu pokožky, tuků a svalů. Ošetřovaná oblast se optimálně zásobí kyslíkem, výživnými a obrannými látkami a vazivo tak získá nejlepší podmínky pro regeneraci. Vaši zákazníci ocení časově nenáročné, přesto vysoce účinné ošetření. Tyto přednosti byste si neměli nechat ujít. Bodystar – a Vaše tělo se může předvádět.

Jaké jsou účinky ošetření?

  • rychlý úbytek váhy
  • odbourání podkožního tuku
  • odstranění lokální celulitidy
  • celkové zeštíhlení a estetické zformování postavy
  • zpevnění ochabnutého svalstva
  • dotváření vzhledu svalů a jejich prokrvování
  • výsledky s minimální tělesnou aktivitou
  • viditelné výsledky měřitelné již po první sérii ošetření

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

  • V počátečním stádiu odbourávání a zpevňování doporučujeme 2-3x týdně dle míry problematiky, po ukončení intenzivní kúry 1-2x měsíčně pro udržení výsledků.
  • Délka procedur se liší dle programu (viz výše).
Program „Polyshape“ umožňuje pomocí různých proudových impulsů optimálně povzbudit látkovou výměnu a svalstvo. Ošetření přitom trvá jenom 10 až 45 minut.

S lipolýzou dáte brzy sbohem „jezdeckým kalhotám“. Pomocí vysoce výkonného mikroprocesoru přístroje Bodystar můžete ošetření podkožního tuku přesně řídit a kontrolovat.
Když jde o zpevňování je Bodystar to pravé. Ošetření s ním je úspěšné již řadu let.

Zdroj textu a obrázků: www.bezcelulitidy.cz