modelace poprsí a dekoltu:Osobní stránka na adrese: highcare.firemni-web.cz

modelace poprsí a dekoltu

Zpevňování a modelace

Zpevňování a modelování poprsí

Ošetření 
poprsí podtlakovou masáží

Ošetření poprsí podtlakovou masáží

Posílení poprsí bez chirurgického zákroku
Prsa se skládají z mléčných žláz a odklopující tukové tkáně. Pod prsy se nachází hrudní sval. Tento sval, spolu s okolními pojivovými tkáněmi, dává prsům jejich individuální tvar.Takové faktory jako je těhotenství a kojení (v jejichž průběhu se mléčné žlázy výrazně zvětšují) nebo rychlá ztráta hmotnosti v kombinaci s účinky gravitace mohou mít za následek – zejména s přibývajícím věkem – natažení kůže, které způsobí ochabnutí prsou a ztrátu jejich tvarů.

Především, v prsou není dostatek kolagenu; probíhá zde příliš málo syntézy kolagenu, protože enzymy (kolagenóza) nemohou fungovat správně kvůli nízké hladině pH v prsou. Noční můra mnoha žen, kterou až dosud mohl ukončit pouze bolestivý chirurgický zákrok.

Zcela bez chirurgického zákroku

Kromě výrazného zatížení organismu způsobeného náročnou operací představuje problém také nutnost nosit několik dní speciální kompresní bandáž. Jakmile jsou po 10-14 dnech odstraněny stehy, může se pacientka vrátit do práce, ale příštích 30-50 dní musí nosit speciální podprsenku.

Až potom je úplně fit a v takovém stavu, aby se mohla opět věnovat sportovním aktivitám.

Viditelný výsledek: pevnější poprsí. Bez jakéhokoliv chirurgického zákroku. S ověřeným úspěchem.

SPM Poprsí

Toto ošetření je zaměřeno na zpevnění a modelování poprsí a to bez operačního zákroku. Aplikace je velice jednoduchá.PO lymfodrenáži a regeneraci se prsní aplikátory pohodlně nasadí a připojí k řídící jednotce.Ošetření trvá cca 50- 60 minut.
Ošetření poprsí podtlakovou masážíOšetření poprsí podtlakovou masáží