Semipermanentní prodlužování řas:Osobní stránka na adrese: highcare.firemni-web.cz

Semipermanentní prodlužování řas

Semipermanentní prodlužování řas | Prodlužování a zahušťování řas EMPORIO Lashes®


Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Srovnávat  lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování   řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob  aplikace i celkový vzhled prodloužených řas.

Zatímco"trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí  jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas metodou  řasa na řasu,  je přilepena vždy jedna umělá řasa na jednu  řasu vlastní. Tím řasy vypadají  naprosto  přirozeně a přirozeně se i chovají. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči  vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

Používáme moderní metodu "řasa na řasu"Jedná se o  nejnovější technologii která je na trhu již bezmála 10 let.

Předchůdcem  metody prodlužování řas lepením „řasa na řasu“ bylo prodlužování řas  metodou „trsečků“, kdy se pokládaly svazečky umělých řas na několik řas vlastních a tím je prakticky slepovaly.

Nevýhody staré metody trsečků

Již ani ne  po týdnu, kdy vlastní řasy chtěly odrůstat a přitom byly přichycené do těchto  trsů, docházelo k defektům – trsy se stočily do stran, popř. do zorného úhlu -což klientka většinou nevydržela a trs vytrhla spolu s vlastními řasami.

Pokud byla  řasa vytrhnuta násilně, na jejím místě vyrostla další za měsíc až dva. S každým  trsem vypadlo klientce 5-7 řas vlastních, poměrně rychle tedy docházelo k rapidnímu  prořídnutí vlastních řas. Klientky tuto metodu začaly  volit spíše          na jednorázové akce (svatby, plesy atp.). Nutno dodat, že efekt prodloužení řas  pomocí trsečků byl daleko od přirozenosti.

Přirozená a bezpečná metoda EMPORIO Lashes®

Oproti tomu prodlužování  řas EMPORIO Lashes® nabízí nejen přirozenost s neviditelnými spoji, ale především bezpečnost.Ať už hovoříme o precizním provedení proškolenou  EMPORIO Lashes® designérkou, tak o produktech EMPORIO Lashes®

Používáme kvalitní adhesiva

Za  nejdůležitější z produktů lze rozhodně považovat adhesivum (lepidlo) které je k  aplikaci použito. Firma EMPORIO Lashes®  nabízí  nejširší sortiment mnoha variant – od medikálních po nejrychlejší ve své třídě,atestované SZÚ.

Kvalitní umělé řasy jsou podmínkou

Následně je  velmi důležitá kvalita umělých řas. Řasy EMPORIO Lashes®  jsou odlehčené tak, aby v žádném případě  nepřetěžovaly vlastní řasy klientky. S pomocí nanotechnologie optimalizují  spojení natolik, že vydrží po celou dobu růstového cyklu vlastní řasy.

Jedná se o SEMIPERMANENTNÍ nebo PERMANENTNÍ prodlužování  řas?

Tato metoda– tj. řasa na řasu – se celosvětově nazývá  Semipermanent Eyelash  Extensions – tedy Semipermanentní prodlužování řas. Jedná se o nejvýstižnější  název, protože výraz PERMANENTNÍ  by v této souvislosti znamenal, že  jednou aplikované řasy Vám vydrží po celý život. A to - vzhledem k tomu,že růstový cyklus řasy je dva až tři měsíce – není možné.  SEMIPERMANENTNÍ  je tedy správné a celosvětově respektované označení této metody.

 Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Při správné  aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené EMPORIO Lashes® řasy  stejně dlouho, jako cyklus vlastní řasy. Protože vlastní řasy přirozeně  vypadávají, doporučuje se 2 až 4 týdenní interval doplňování, aby řasy vypadaly  stále plné.

Co dělat, když má klientka řasy bledé?

Doporučujeme  řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před  aplikací.

Jak dlouho trvá aplikace prodloužených řas?

Záleží na  šikovnosti kosmetičky a její chuti učit se nové věci. Jako u jiných případů jeto otázkou praxe. Zkušená kosmetička zvládne celou aplikaci do 2 hodin.

Poškozuje prodloužení řas vlastní řasy?

Prodloužení  je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto  nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný  týmem zkušených technologů EMPORIO Lashes®, aby byla zaručena nezávadnost.

na vlastní řasy se aplikují řasy speciálním medikálním adhesivem, řasa na  řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou.Spojení je tedy neviditelné, proto tak přirozené a zároveň pevné.
S řasami jste neustále upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým  oblíbeným aktivitám jako je sportování,tancování,plavání...

 

Jsou bezpečné?

JSOU! Všechnyvýrobky  jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Používané lepidlo jetestované, aby nedráždilo oči. Aplikované řasy kopírují přirozený růst Vašichřas. Jsou nalepovány na vaši přirozenou řasu, nikoliv na kůži, proto nedocházíke kontaktu s očima, ani víčky.

Jak dlouho vydržíprodloužené řasy?

Při šetrném zacházení vydrží až do doby, kdy vypadnouVaše přirozené řasy (obnova řas je 60-90 dní). Jelikož denně ztrácíme několikřas, je během 2-4 týdnů vhodné řasy částečně doplnit, aby byl zachován stálepřirozený vzhled.

Doporučení prozákaznice před prodloužením řas

 • Večer před aplikací odličte oči a omyjte je mýdlovou vodou, nenanášejte již krém
 • V den aplikace nenanášejte krém v okolí očí a neličte se
 • Přijďte nenalíčená a bez kontaktních čoček
 • Vyčleňte si ve svém denním programu dostatek času na proceduru (tzn. cca 2,5 hodiny pro novou aplikaci a cca 1,5 hodiny pro doplnění).
 • Proceduru vynechejte, pokud trpíte nějakou oční chorobou (oční zákal, suchý slzný kanálek, zánět spojivek aj.), nachlazením, nebo oslabenou imunitou.

Prvních 24 hodin:

 • Nevystavujte nové řasy vodě ani nadměrnému vlhku (sprcha, sauna, pot, slzy, odličovač, vaření apod.).
 • Při použití jakéhokoliv kosmetického produktu se zcela vyhněte oblasti kolem očí.
 • Řas se nedotýkejte, spěte na zádech
 • Vyhýbejte se extrémním teplotním výkyvům (solária, sauny, páry, polária a pod.).

 •  

Po 24 hodinách:

 

 • Nikdy řasy mechanicky nenamáhejte (mnutí oka, tahání za řasy, nepoužívejte kleštičky na řasy), mohou předčasně vypadnout, buďte ke svým novým jemná.
 • Nedoporučujeme používat řasenku. Pokud na řasence budete přesto trvat, použijte řasenku pro prodloužené řasy, která se dá lehce odlíčit vodou. Vyhněte se mastným odličovacím přípravkům a pomůckám z vaty (chloupky mohou zachytit řasy; použijte spíše papírové kapesníčky).
 • Při odličování postupujte velmi opatrně; důkladně odstraňte veškeré zbytky líčidel.
 • Řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, odstraníte tak zachycené nečistoty a maz.
 • Nikdy se nesnažte prodloužené řasy sama odstranit. Můžete nenávratně poškodit vlastní řasy, navštivte prosím raději náš salon.
 • Dávejte pozor při použití ručníků v oblasti obličeje a při oblékání přes hlavu, abyste řasy nezachytila.
 • Nikdy řasy nebarvěte, nepodstupujte ani trvalou na řasy.
 • Řasy upravujte pouze kartáčkem k tomu určeným.
 • Objednejte se včas po 2 až 3 týdnech na doplnění Vašich Emporio Lashes, jen tak docílíte optimálního a trvalého výsledku.

Dodržováním těchto doporučení si  budete Vašich řas užívat déle!

Kontraindikace:Proceduru vynechejte, pokud  trpíte nějakou oční chorobou (zelený zákal, suchý slzný kanálek, zánět spojivek  aj.), nachlazením, nebo oslabenou imunitou,nebo máte-li alergii na akryláty !