lymfodrenáž:Osobní stránka na adrese: highcare.firemni-web.cz

lymfodrenáž

Lymfodrenáž
Lymfa je pro lidský organismus životně důležitá, neboť do ní z těla přechází toxiny, bakterie i viry. Zároveň distribuuje živiny, které z ní přestupují do krevního oběhu. Dobrá funkce lymfatického systému je tedy předpokladem správného fungování Vašeho organismu a imunity.
Bohužel náš životní styl, provázený dost často stresem a nesprávným stravováním, i negativní vlivy okolního prostředí způsobují zanášení lymfatického systému a to oslabuje jeho funkci. Toto narušení se projeví únavou, otoky v oblasti obličeje či nohou, křečovými žilami či celkovým oslabením imunitního systému.
Lymfatická drenáž umožní správný tok lymfy obnovit a Váš organismus tak znovu nabude rovnováhy! Doporučuje se při léčbě vrozených poruch lymfatického systému, snižuje revmatické otoky, otoky po zánětech žil i chronickou žilní nedostatečnost. Je skvělá na léčbu bércových vředů a noční múry mnoha žen – celulitidy!
Jak přístrojová lymfodrenáž funguje?
Metoda využívá tlakového působení vzduchu, který je vháněn do jednotlivých komor speciálního kalhotového obleku. Stlačením dochází k aktivaci periferních lymfatických cév a vytěsňování toxinů a metabolitů z okrajových oblastí do hlavního lymfatického toku. Stlačování oblasti podkoží při lymfatické masáži je velice příjemnou relaxací! V našem studiu používáme špičkový 24komorový přístroj SLIDE STYLER od fa WEYERGANS nejlepší ve své třídě.
.


O přístroji SLIDE STYLER
Mechanická lymfatická drenáž a masáž břišní stěny
Přístroj, který dodává dobrý pocit a řeší problémy s postavou. Umožňuje efektivní ošetření míst, na kterých se v tkáni nashromáždil tuk, odpady nebo tekutiny. Nevyžaduje žádné úsilí, postačí, když se jen uvolníte.
Protože tlakové vlny kloužou po vašem těle v rytmickém sledu a vytvářejí příjemný a velmi odlehčující pocit. Zařízení může být naprogramováno na choreografii nejvhodnější právě pro Vás.Tak jemná může být efektivní lymfatická drenáž!
Masáž pomocí tlakových vln s přístrojem Slide Styler od firmy WEYERGANS je skutečným dobrodiním pro nohy. Přejemným způsobem podporuje odvodnění a pročištění.
Jednoduše dělá tělu velice dobře.
Už dlouhá léta je Slide Styler od firmy WEYERGANS pevnou součástí DCB®. Osvědčil se díky svým vynikajícím účinkům při celulitidě a potížích s bolavými a oteklými nohami a mezi zákaznicemi měl vždy veliký ohlas. Konec konců je masáž tlakovými vlnami velmi příjemnou a pohodlnou metodou, která bez fyzické námahy aktivuje lymfatický systém. Slide Styler samočinně vykonává "mechanickou lymfatickou drenáž".
Procedura trvá přibližně 45 minut a může být prováděna bez stálého dozoru.
A takto Slide Styler funguje: V masážních manžetách, které připomínají skafandr, jsou zabudovány malé překrývající se vzduchové komory. Tyto se v pravidelných intervalech - řízených přístrojem - naplňují, příp. vyfukují. Jemným pneumatickým tlakem je masírována spodní část těla od chodidel směrem k trupu a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst očišťuje. Tímto způsobem se dají odstranit i otoky a edémy. Po použití Slide Styleru se cítí nohy ihned o mnoho lehčí. Jsou výborně prokrveny a pokožka na stehnech a na hýždích je znatelně pevnější.
Ideální doba ošetření je 30 - 45 min.

Jaké jsou účinky ošetření?
• odstranění celulitidy
• detoxikace
• terapie a prevence chronických otoků, křečových žil, postrombotického syndromu, hlubokých trombóz, diabetických nohou, bércových vředů
• cévní gymnastika
• modelování postavy
Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?
• Slide Styler je základním přístrojem pro zprůchodnění lymfatického systému a pročištění organismu.
• V průměru doporučujeme 10 - 15 návštěv 3 x týdně a ve fázi prevenční cca 1-2x měsíčně.
Kontraindikace
Pokud jde o kontraindikace, je jich vzhledem k mnohostrannosti této metody poměrně málo. Vakuová masáž se nesmí provádět v těchto případech:
• Záněty, např. zánět žil
• Kožní změny nejasného původu
• Mokvající dermatózy
• Bolestivé stavy, např. při bolestech křečových žil