Vaculifting - lifting obličeje:Osobní stránka na adrese: highcare.firemni-web.cz

Vaculifting - lifting obličeje

Dokonalá očista a omlazení pleti
Vrásky, váčky pod očima, akné…

Tato podtlaková masáž přístrojem SPM Vacupres se provádí nejen na těle, ale i na obličeji, krku, případně i dekoltu – liftink (vaculifting).

Výsledky jsou skutečně výrazné. Pokožka se vypíná díky zpevňování podkožního vaziva. Pomíjejí problémy aknózní pleti, protože dochází k čištění organismu od škodlivých látek (zevnitř). Vrásky se vypínají a váčky pod očima mizí, protože pokožka získává větší elasticitu a pevnost. Lze odstranit i tzv. druhou bradu, kdy odbouráváme nadměrný podkožní tuk. Celkově je pleť j již po několika kúrách svěžejší.

Vakuová masáž (vaculifting) se provádí přístrojovou metodou VACUPRESS-SPM. Pokožka se vypíná díky zpevňování podkožního vaziva, získává větší elasticitu a pevnost.
Lymfodrenáž obličeje a dekoltu je zaměřena na lymfatický systém obličeje. Je speciální, velmi jemnou technikou, která efektivně působí na kůži a podkoži obličeje, vyhlazuje , detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy.
Vyhlazuje pokožku, podporuje hydrataci obličeje zevnitř, předchází tvorbě vrásek, efektivně odstraňuje z obličeje únavu (otoky, kruhy kolem očí) a uvolňuje celkové napětí obličeje.

Je mimořádně vhodná po plastických operacích, úrazech na obličeji, při akné, bolestech hlavy, migréně a jako prevence proti tvorbě vrásek.
V současnosti je to velmi vyhledávaná relaxačně-regenerační procedura, kterou ocení všechny dámy bez rozdílu věku.
Učinky ošetření

* má superliftingový a zpevňující účinek
* silně omlazuje a vitalizuje povadlou pleť, vypíná ji
* podněcuje tvorbu elastinu a kolagenu
* odstraňuje drobné vrásky, váčky pod očima, dvojitou bradu
* působí na akné
* regeneruje pleť