BODY WRAPPING:Osobní stránka na adrese: highcare.firemni-web.cz

BODY WRAPPING

BODY WRAPPING - zábal
BODY WRAPPING - zábal
Vylepšení postavy s měřitelnými výsledky
Pěkná figura není záležitostí náhody. A nyní je zde skutečně reálná šance na vítězství v boji proti tukovým buňkám a celulitídě.

Vysoce efektivní metoda zábalů "HIGH-CARE Body Wrapping". Jedná se o jedinou licencovanou originální metodu vytvořenou zakladatelem společnosti WEYERGANS HIGH CARE AG, panem Rudolfem Weyergansem, lékařským sociologem a autorem knihy: "Aktiv gegen Cellulite"- "Aktivně proti celulitidě"
Již při prvním ošetření se uložený tuk rozpouští a je výrazně stimulováno odstraňování odpadních produktů. Výsledek je viditelný a měřitelný.
Co jsou to ZÁBALY HIGH CARE?
Metoda původně pochází z USA - ze země dokonalých postav. Co jsou to zábaly, napovídá jejich název.Jedná se o zabalování těla. Kosmetička omotává tělo ekologicky příznivou speciální fólií pod správným tlakem a s použitím správné kompresní techniky. Trvá to jen několik minut.Samotný zábal - postačí?
Ne, před zábalem je pokožka ošetřená krémem vycházejícím z aromaterapie. A tím se HIGH CARE liší od ostatních metod. Výrobek HIGH CARE, který je nyní známý jako "skořicový krém", dosahuje již řadu let pozoruhodných výsledků a představuje tajemství úspěchu.

Skořicový olej, který dává krému jeho dominantní vůni, je však pouze jednou z důležitých složek, spolu se zázvorem, lískovými ořechy a jinými, čímž se liší od levných napodobenin.
KRÉM HIGH CARE ZIMT CREME Skořicový krém – speciální produkt pro kabinetní kosmetické kompresivní ošetření
Obsahuje:
• Extrakt z břečťanu
• Skořicový olej
• Zázvorový olej
• Olej z lístkových ořechů
• Vitamín E
zlepšuje metabolismus buněk a stimuluje spalování uložených tuků (viditelných jako tukové "polštáře"). Skořicový krém HIGH CARE také mobilizuje odpadní produkty, které se uložily ve všech tukových buňkách. Jsou také zodpovědné za vzhled pokožky na místech, kde vzniká celulitida. Pomocí osmózy tyto produkty látkové výměny opouštějí buňky a shromažďují se mezi buňkami.Tak vzniká nadměrný tlak. Zábal ve správném směru zvyšuje tlak a vytváří tak reakci v cévách a v mízních cévách, které se pak otevřou. Tekuté produkty látkové výměny a toxiny jsou pak odvedeny. Tělo se tak zbavuje nežádoucích produktů látkové výměny prostřednictvím našich orgánů a střev.Výsledky jsou měřitelné v centimetrech již po první kúře.